KS Stolem Gniewino - strona nieoficjalna

Nowe twarze w Stolemie

• autor: tarnas1989, 2014-08-17 21:23

W klubie nastąpiło kilka zmian. W drużynie pojawiły się nowe twarze, grający ostatnio w Sportingu Leźno, Bławat Oliwier, rosły obrońca z Zenitu Łęczyce, Dominik Kaczmarek, doświadczony pomocnik Aniołów Garczegorze, Marek Świtała, oraz dwóch zawodników Arki Gdynia,wychowanek Stolema Dawid Patelczyk oraz  Jakub Olszowiec . Dodatkowo pierwszy zespół z drużyny juniorów zasilił  Seweryn Górkowski . Klub opuścili Piotr Basiński, Krzysztof Karmazy oraz Szymon Wasilewski wszyscy Wicher Wierzchucino. Natomiast  Błażej Święcki  nie wznowił treningów a Piotr Leyk rozpoczął karierę trenerską. Foto zawodników w rozwinięciu.

Bławat Oliwier                                     Kaczmarek Dominik                             Świtała Marek
Pozycja na boisku: pomocnik                Pozycja na boisku: obrońca                  Pozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1992-10-28                 Data urodzenia: 1992-07-02                  Data urodzenia: 1976-01-09
Numer na koszulce: 10                          Numer na koszulce: 2                             Numer na koszulce:
Poprzedni klub: Sporting Leźno            Poprzedni klub: Zenit Łęczyce
           Poprzedni klub: Anioły Garczegorze

Patelczyk Dawid                                    Jakub Olszowiec                                    Seweryn Górkowski
Pozycja na boisku: pomocnik                 Pozycja na boisku: bramkarz                    Pozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 1994-12-29                   Data urodzenia: 1996-10-06                     Data urodzenia:
Numer na koszulce: 18                            Numer na koszulce: 1                                Numer na koszulce:
Poprzedni klub: Arka Gdynia                Poprzedni klub: Arka Gdynia/Sztorm Mosty
   Poprzedni klub: Stolem drużyna juniorów

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.